Blacharnia

Dobrze wykonana naprawa blacharska może nawet uratować życie. Mamy nadzieję, że nie będziesz miał okazji się o tym przekonać. Gdy jednak spotka Cię „przygoda” na drodze, warto jest oddać samochód do naprawy do sprawdzonego serwisu. Serwis blacharski Alcar znajdujący się przy autoryzowanym salonie i serwisie marek Renault i Dacia w Olsztynie to gwarancja jakości. Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia, a samochody naprawiamy wyłącznie na oryginalnych częściach.

Współpracujemy ze wszystkimi liczącymi się Towarzystwami Ubezpieczeniowymi oraz firmami Leasingowymi, dzięki czemu oddając samochód do naprawy w naszym serwisie masz możliwość rozliczyć się bezgotówkowo.

Gwarancja jakości

Nieustannie inwestujemy w technologię oraz wiedzę naszych pracowników. Wykwalifikowany zespół od kilkunastu lat dba o to, żeby samochody naszych klientów po naprawie blacharskiej były bezpieczne i wyglądały jak nowe. Dodatkowo ściśle współpracujemy z autoryzowanym serwisem mechanicznym marek Renault i Dacia w Olsztynie, co pozwala w bardziej kompleksowy sposób podejść do naprawy samochodów naszych klientów.

Wiedza i doświadczenie pracowników serwisu blacharskiego Alcar sprawiają, że jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią technikę naprawy dostosowaną do rodzaju szkody, z jaką pojawia się samochód w serwisie. Naprawa nie zawsze musi kończyć się na wymianie całych elementów karoserii. Czasem wystarczy zastosowanie bezinwazyjnych metod przywracania auta do stanu sprzed zdarzenia, do jakiego doszło zanim samochód trafił w ręce naszych pracowników.

Wybrane techniki napraw stosowane w serwisie blacharskim Alcar

Wyciąganie wgnieceń metodą PDR

Bezinwazyjna metoda wyciągania wgnieceń bez konieczności lakierowania elementów metalowych karoserii. Metoda polega na „wypychaniu” wgniotek przy pomocy specjalnego kleju. Stosowana przy mniejszych uszkodzeniach.

Naprawy panelowe

Naprawa polega na punktowym wyciąganiu wgnieceń z elementów karoserii. Do jej wykonania wykorzystywany jest tzw. spotter blacharski. Naprawa wykonywana jest od zewnętrznej strony elementu, bez konieczności ingerowania w ich wewnętrzne części np. tapicerkę.

Wymiana elementów

Czasem nie ma innej możliwości naprawy samochodu niż wymiana części. Najczęściej dzieje się tak w momencie, gdy naprawa elementu jest nieopłacalna lub niemożliwa do wykonania. Wtedy sugerujemy klientom wymianę całych elementów karoserii.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami