Lakiernia

Choć lakiernia działa przy autoryzowanym serwisie marek Renault i Dacia, zajmujemy się lakierowaniem samochodów wszystkich marek. W serwisie lakierniczym Alcar prowadzimy naprawy lakiernicze zgodnie z technologią oraz zaleceniami producenta w nowoczesnej komorze marki BLOWTHERM. Oddając samochód do naprawy w naszym serwisie zyskujesz pewność, gdy od nas wyjedzie, będzie jak nowy.

Wiemy jak ważna jest dbałość o środowisko, dlatego w naprawach lakierniczych stosujemy wyłącznie lakiery wodne. Dodatkowo w 2021 roku nasz serwis został zmodernizowany i obecnie posiadamy bezpyłową komorę do lakierownia marki BLOWTHERM, która uchodzi za jedną z najnowocześniejszych i najbardziej energooszczędnych na rynku. Dla uzyskania bardziej trwałego efektu, zgodnego ze standardami producenta strefa do lakierowania w serwisie została dodatkowo wyposażona w promienniki podczerwieni oraz nowoczesne strefy przygotowawcze do lakierowania.

Standardy

Najwyższy standard całego procesu zapewnia nam własna mieszalnia i komputerowy dobór lakieru, co sprawia, że naprawy są wykonane perfekcyjnie. Pracujemy na komponentach najwyższej jakości firmy IXELL.

Aby zapewnić najwyższą jakość usług w serwisie lakierniczym Alcar nieustannie inwestujemy w wiedzę naszych pracowników. Załogę stanowią doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy, którzy dbają o to, żeby samochody naszych klientów po naprawie lakierniczej były jak nowe. Dodatkowo dzięki współpracy z Autoryzowanym Serwisem Mechanicznym marek Renault i Dacia jesteśmy w stanie do naprawy samochodu podejść w sposób kompleksowy.

Wybrane technologie stosowane w serwisie lakierniczym Alcar

Komora Blowtherm

Jedna z najnowocześniejszych i energooszczędnych na rynku

Lakiery Wodne

Komponenty najwyższej jakości firmy IXELL

Komputerowy dobór lakieru

Własna mieszalnia i komputerowy dobór lakieru

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami