Doświadczenie

Alcar to firma z ponad 30-letnią tradycją na rynku. Początkowo siedziba firmy mieściła się w Lidzbarku Warmińskim. W drugiej połowie lat `90 Alcar przeniósł się do Olsztyna, gdzie prowadzimy autoryzowany salon i serwis marek Renault i Dacia. Serwis blacharsko – lakierniczy Alcar to jeden z najdłużej działających serwisów na rynku olsztyńskim. Już od lat `90 w zakresie napraw blacharsko – lakierniczych przywracamy blask samochodom naszych klientów.

W 2021 roku serwis blacharsko – lakierniczy przeszedł gruntowną modernizację. Serwis został wyposażony w wysokiej klasy sprzęt, dzięki czemu serwis blacharsko – lakierniczy Alcar uchodzą obecnie za jedne z najnowocześniejszych na rynku.

Rozwój

Wychodząc naprzeciw zmianom w motoryzacji oraz wymaganiom naszych klientów regularnie inwestujemy w wiedzę naszych pracowników, dzięki czemu zostawiając samochód w serwisie blacharsko – lakierniczym Alcar masz pewność, że Twój samochód trafi w dobre ręce.

Jako serwis funkcjonujący przy Autoryzowanej Stacji Dealerskiej marek Renault i Dacia w Olsztynie wszelkie naprawy wykonujemy bazując wyłącznie na oryginalnych częściach i zgodnie ze standardami producenta. Dzięki temu masz pewność, że Twój samochód zostanie przywrócony do stanu sprzed szkody, z jaką pojawił się w serwisie blacharsko – lakierniczym Alcar.

Nasi specjaliści

DARIUSZ_Z

Dariusz Zduńczyk

Szef Serwisu Blacharsko - Lakierniczego
ANDRZEJ_K

Andrzej Kuryło

Biuro Obsługi Klienta, Serwis Blacharsko - Lakierniczy
MARCIN_K

Marcin Kordowski

Biuro Obsługi Klienta, Serwis Blacharsko - Lakierniczy

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami